+380 (44) 222-52-81
+380 (63) 246-77-64
+380 (67) 595-20-25
Купуючи у нас, Ви економите
Доставка кур'єром по Києву і всій Україні
Легка заміна та повернення

Про компанію

   Все частіше люди при виборі товарів і виробів віддають перевагу якісним, відсуваючи дешеві товари на задній план. Так, поступово ринок України наповнюється ексклюзивними виробами, з міцних матеріалів, виготовлених на кращих європейських виробництвах. Меблева фурнітура та комплектуючі для меблів - не виняток.

   Компанія КДМ - це багаторічний досвід роботи на українському ринку в сфері продажу комплектуючих для меблевої продукції. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі товари зарубіжних виробників. Величезну частку асортименту складають німецькі, італійські, турецькі, іноді китайські вироби, що представляють виключно середній і дорогий сегмент ринку. У нас на сайті ви не знайдете дешевих неякісних товарів, копій відомих брендів, або підробок. Тільки оригінальна лінійка продукції, яка викликає захват у справжніх цінителів якості та розкоші.

   Вигідне співробітництво з КДМ
   Ми стежимо і контролюємо кожен етап поставки продукції з країн ЄС, і дбаємо, щоб все те, що купуєте Ви, відповідало кращим традиціям якості, модним тенденціям і перевагам навіть найвимогливіших покупців. Доступна цінова політика компанії - ще одна додаткова перевага у виборі постачальника товарів для меблів. Конкурентоспроможність компанії КДМ сьогодні знаходиться на високому рівні, і навіть європейські виробники і продавці комплектуючих і виробів для меблів значно програють.

   Оригінальні вироби, стильний дизайн, ексклюзивні моделі - все це стане частиною Вашого індивідуального стилю в інтер'єрі, підкреслить бездоганний смак.

   Всі комплектуючі для меблів, а також фурнітурна продукція, представлена ​​на сайті в зручних для пошуку каталогах. Ми зібрали усі товари за категоріями, що спрощує пошук, і тепер кожен зможе знайти і ознайомитися детально з будь-яким найменуванням.