+380 (44) 222-52-81
+380 (63) 246-77-64
+380 (67) 595-20-25
Купуючи у нас, Ви економите
Доставка кур'єром по Києву і всій Україні
Легка заміна та повернення
  • Труба алюмінієва 45х45х1,5мм з приливами

Труба алюмінієва 45х45х1,5мм з приливами

Модель:100-058
Наявність:Количество ограничено
  • 201.69грн

Доступні варіанти


0 відгуків Написати відгук

    Профіль прямокутний 45х45 з приливами Виготовлено із алюминієвого сплаву 6063, товщиною 1,5 мм ідеально підходить для використання в меблевій, рекламній, будівельній сферах. Виготовлено із первинного алюмінію. Покриття - анодування, Товщина 15-20мкм, чого більше ніж достатньо для довготривалої експлуатації, без потертостей.

    Приливи створені для того, щоб в них можливо було закрутити конфірмат чи еврогвинт, що значно спрощує монтаж конструкції

    Профіль існує довжиною 2,95 і 5,95 метри, можливий продаж кратно метру, але в такому випадку ціна за метр збільшиться на 15%. При необхідності, може комплектуватися заглушками і кріпленнями (труба до труби і труба до ДСП, під 90о)

   Кольорова гама:

- без покриття (под покраску і т.п.);

- алюміній (anoda naturalna);

- алюміній Brush (зі структурою, штучно подряпаний Профіль);

- білий (заводська покраска);

- золото;

- чорний Brush;

- хром (хімічне полірування).

   Для виготовлення конструкцій із данного профілю використовується кріплення з'єднувальне (дозволяє жорстко стикувати трубу до труби, чи трубку к ДСП під 90°), а також регульовані і не регульовані заглушки (п’ятки).

Алюминієві профілі
Одиниця виміру Метр погонний
Призначення профілю Труба (кругла, прямокутна)
Довжина, мм 2950; 5950
Сплав Алюмінієвий сплав 6063
Перетин,мм 45х45х1,5
Покриття Анодування, в кольорі "хром" - хім. полірування
Товщина покриття, мкм 15
Країна-виробник Словаччина

Написати відгук

Плюсы
Минусы